BUGUNKU OJEM -2- AVON Nailwear Pro+ GREEN GODDESS


MERHABA

Bugünkü ojem Avon Nailwear Pro+ Green Goddess isimli çok hoş bir yeşil.

(For ENGLISH, please click Avon Nailwear Pro+ Green Goddess. )Bu oje Avon'dan geçen aylarda yapmış olduğum bir alışveriş tutarına hediye olarak verilmişti. Rengi ben seçmedim yani, ama değişik bir oje olduğu için de memnun kaldım.


Green Goddess'ın içinde koyu yeşil, haki yeşili ve altın rengi mevcut. Rengi aşağıda yansıtmaya çalıştım :)Eğer yeşil rengi seviyorsanız, sizin için güzel bir ton olacaktır.Biraz holografik ojelere benziyor yapısı. Ben holografik ojelere bayılıyorum.

Tek katta asla kapatıcılık sağlayamazsınız yansımalı bir oje olduğu için. Fotoğraflarda 2 kat sürülmüş halini görüyorsunuz.Kalıcılığı için fazla bir şey diyemeyeceğim çünkü ben 2 günden fazla kullanamıyorum aynı ojeyi. Ama ilk günde, az bi el yıkamayla uçları soyulan bir oje değil.

Ojelerimin fotoğrafını çekmeye bayılıyorum, o yüzden aşırı fotoğraf yüklüyor olabilirim :)Siz nasıl buldunuz Avon Nailwear Pro Green Goddess'ı ?

Diğer bugünkü ojem yazım;  BUGÜNKÜ OJEM -1- Flormar Pearly Salmon Dust

Güzel günler görmek dileğiyle...
4 yorum:

  1. Rengi gerçekten değişikmiş. Ben hala bu renklerden korkuyorum, klasik tonlar sürüyorum hep :) Mutlulukla kullanın, çok yakışmış ellerinize :)

    YanıtlaSil
  2. Alışınca bu tip renkler de vazgeçilmez oluyor :) Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için:) :)

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Bu Blogda Ara