DEBORAH MILANO OMBRETTO TRIO HI-TECH 01 07 NOLU FAR PALETLERI YORUMLARIM

Merhaba bugün Deborah Milano Hi-Tech Trio Eyeshadow 01 ve 07 nolu far paletlerini yorumlayacağım.
Bu serinin aslında 13 farklı rengi mevcut ama hepsini ülkemizde bulmak mümkün değil. 

Ama mevcut olan çeşitleri de gerçekten çok güzel.Eğer bu renkleri beğenmezseniz diğer paletlere de bakmanızı tavsiye ederim.
Paletlerin açıldıktan sonraki kullanım süreleri 6 ay ama toz ürünlerde bunu yapısı değişmedikçe çok da dikkate almıyorum.

İçeriğinde mica ve talk gibi hoş olmayan maddeler var tabi.


DEBORAH OMBRETTO TRIO HI-TECH 01
01 nolu palet içerisinde altın ışıltılar bulunan koyu bir yeşil, yine içinde altın ışıltılar bulunan haki yeşili ve rose-gold diyebileceğim aslında yavruağzı rengi gibi de gözüken bir rengi içeriyor.Açık renk kırıldı ve o yüzden o kadar az maalesef.

Aşağıda da far bazı kullanılmış ve kullanılmamış hallerini görebilirsiniz.Far bazı kullanmadan da renklerin pigmentasyonunu gayet tatmin edici buluyorum.Yeşil farlara bayıldığım için bu paletin yeri başka bende.


DEBORAH OMBRETTO TRIO HI-TECH 07Bu palet ise smokey yani dumanlı göz makyajında kullanmak için ideal.İçerisinde siyah, gri ve açık pembe far bulunuyor.Siyah ve gri farın içinde bolca sim bulunduğunu da belirteyim. 

Açık pembe far ise göz pınarlarını aydınlatmada kullanılabilir.
Benim bu paletle yaptığım makyalardan birisi şöyle; açık pembe farı göz kapağımın hepsine sürüp ince bir eyeliner fırçası ile de siyah farla eyeliner çekiyorum.
Seyahatlarde de çantaya at çık paletler olduğunu düşünüyorum.

07 nolu paletin de pigmentasyonunu bazsız da çok beğeniyorum.Deborah ürünleri Watsons'larda, parfümerilerde, Cosmetica ve dermoeczanem.com da satılıyor bildiğim kadarıyla.

Bu paletlerin indirimsiz fiyatı 38,90 TL. 

Ama indirimlerde daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.


Umarım faydalı bir yazı olmuştur.


Siz ne düşünüyorsunuz DEBORAH OMBRETTO TRIO HI-TECH 01 ve 07 far paletleri hakkında?


ESEN KALIN...

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Bu Blogda Ara